STREFY:

STREFA

MASZYN

IZOLOWANYCH

W KLUBIE ZNAJDUJE SIĘ SERIA MASZYN RENOMOWANEJ MARKI SPORTSART. SPRZĘT SPORTSART CHARAKTERYZUJE SIĘ DOSKONAŁĄ BIOMECHANIKĄ RUCHU. RÓŻNORODNOŚĆ DOSTĘPNEGO SPRZĘTU POZWALA NA ZAANGAŻOWANIE WSZYSTKICH GRUP MIĘŚNIOWYCH.TRENING PRZY UŻYCIU MASZYN SPRAWDZI SIĘ ZARÓWNO U OSÓB ZACZYNAJĄCYCH PRZYGODĘ Z SIŁOWNIĄ JAK I KONESERÓW ĆWICZEŃ SIŁOWYCH.

STREFA 

KARDIO

W  STREFIE CARDIO ZNAJDZIESZ BIEŻNIE, ORBITREKI, ROWERKI. KAŻDE URZĄDZENIE POSIADA SWÓJ WŁASNY TELEWIZOR NA KTÓRYM KAŻDY Z ĆWICZĄCYCH MA MOŻLIWOŚĆ WYBRAĆ INDYWIDUALNIE PROGRAM, KTÓRY GO INTERESUJE. TO WŁAŚNIE W TEJ STREFIE NAJCZĘŚCIEJ WYKONYWANY JEST TRENING AEROBOWY, CZYLI INACZEJ MÓWIĄC TLENOWY. PODCZAS TEGO TYPU TRENINGU ENERGIA CZERPANA JEST W DUŻEJ MIERZE Z KWASÓW TŁUSZCZOWYCH, CO POWODUJE SPALANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ. PONADTO TRENING CARDIO POPRAWIA PRACĘ UKŁADU KRĄŻENIOWEGO ORAZ ODDECHOWEGO.

STREFA

FUNKCJONALNA

STREFA FUNKCJONALNA W F&S COMPLEX – JEST TO OTWARTA STREFA KTÓREJ CENTRALNYM PUNKTEM JEST FUNCTIONAL RACK. NAZYWANA POTOCZNIE „KLATKA” WYPOSAŻONA W DRĄŻKI ORAZ PRZYBORY TAKIE JAK: SZTANGI, KETTLEBELL, TRX, BOSU, PIŁKI, POWERBAGI, BOXY, GUMY I WIELE INNYCH, PRZEZNACZONA JEST DLA OSÓB STAWIAJĄCYCH PIERWSZE KROKI NA SIŁOWNI, KONESERÓW TRENINGU SIŁOWEGO JAK I OSÓB LUBIĄCYCH EKSPERYMENTOWAĆ Z WYKORZYSTANIEM NIEKONWENCJONALNEGO SPRZĘTU.

STREFA

WOLNYCH

CIĘŻARÓW

​W F&S COMPLEX ZNAJDZIESZ RÓWNIEŻ STREFĘ WOLNYCH CIĘŻARÓW, KTÓRA JEST RAJEM DLA OSÓB PREFERUJĄCYCH PODSTAWOWE, WOLNE ĆWICZENIA ORAZ DUŻE CIĘŻARY. TO IDEALNE MIEJSCE DO ROZWIJANIA SIŁY, KTÓRA JEST NIEZBĘDNA W SPORTACH SIŁOWYCH ALE RÓWNIEŻ ISTOTNA DLA ZDROWIA. W F&S COMPLEX ZJADZIECIE WSZYSTKO CO POTRZEBNE DO TRENINGU SIŁOWEGO NA KAŻDĄ PARTIĘ MIEŚNIOWĄ.

NOWA SALA

FUNKCJONALNA

PRO

Stworzyliśmy całkowicie nową strefę/salę funkcjonalną

 

- wolna przestrzeń
- specjalistyczna-amortyzująca podłoga
- NOWA klatka funkcjonalna to: 
m.in. 3 osobne stanowiska do przysiadów, stacje do dipów, poręcze gimnastyczne, lina do podciągania i wiele innych przyborów które stwarzają nieograniczone możliwości w treningu


 

Na sali odbywają się również zajęcia grupowe - podczas zajęć strefa jest zamykana.
 

STREFA

WOLNYCH CIĘŻARÓW

Dzięki utworzeniu nowej strefy funkcjonalnej oraz zmianie rozmieszczenia maszyn, ławek i stojaków
znacznie powiększyliśmy
strefę wolnych ciężarów.


 

DŹWIGAJ - BEZ PRZESZKÓD!