top of page

Wakacje z rakietką – Startuje nowy sezon rozgrywek tenisa stołowego.

Cześć pasjonaci tenisa stołowego! Z radością informujemy, że nadchodzi nowy sezon Głogowskiej Ligi Tenisa Stołowego - Lato 2023! To idealny moment, aby rywalizować, doskonalić swoje umiejętności i przeżyć coś ekscytującego w trakcie wakacji. Każdy, bez względu na poziom zaawansowania, jest u nas mile widziany! Świetna atmosfera, przyjazna społeczność oraz doskonałe warunki do rywalizacji..

Najważniejsze informacje na start:

  • Sezon składa się z 10 rund rozgrywek, ale do rankingu ogólnego liczą się 7 najlepszych rund. Nie przejmuj się, jeśli nie będziesz mógł wziąć udziału we wszystkich rundach.

  • Opłata za udział w rundzie to 50 zł.

  • Miejsce rozgrywek to Fitness & Squash Complex Głogów.

Czy jesteś gotów na emocje, wyzwania, a przede wszystkim doskonałą zabawę w towarzystwie innych entuzjastów tenisa stołowego? Dołącz do nas!📝 Zapisy już trwają! Zgłoszenia można składać poprzez kontakt z organizatorem, Maciejem Sanojcą (tel. 794 374 751, maciej.sanojca@gmail.com) lub przez aplikację BO5. Możesz też zarejestrować się bezpośrednio poprzez naszą stronę turniejową: Zapisy do pierwszej kolejki

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym regulaminem na naszej stronie: Regulamin

👫 Dołącz do naszej społeczności pasjonatów tenisa stołowego, zdobądź nowe umiejętności i nawiąż nowe znajomości. Pokaż nam, na co Cię stać!

📢 Udostępnij post, aby zachęcić znajomych do wzięcia udziału w rozgrywkach.

🔜 Do zobaczenia na rozgrywkach! 🏓

Comments


bottom of page