ZUMBA GŁOGÓW

ZUMBA to ekscytujący, dynamiczny i angażujący program fitness. Stanowi połączenie tańca (m.in. salsy, samby, merengue, reggaeton czy flamenco) i aerobiku przy brzmieniach latynoamerykańskich. Niekiedy choreografia wzbogacana jest o dodatkowe ćwiczenia, zaczerpnięte np. ze sztuk walki, tańca brzucha czy treningu siłowego. Wszystko to sprzyja poprawie humoru, produkcji endorfin i utracie zbędnych kilogramów!

ZUMBA jest innowacyjnym systemem fitness, który ma na celu spalanie tkanki tłuszczowej i wzmocnienie mięśni, ale też jest świetną formą zabawy i aktywnego spędzania wolnego czasu. Udział w zajęciach napawa optymizmem, korzystnie wpływa na samopoczucie, a uśmiech towarzyszy uczestnikom jeszcze na długi czas po zakończeniu zajęć. Dzieje się tak za sprawą prostych kroków tanecznych, motywującej i porywającej do zabawy muzyki oraz kombinacji ruchów, które angażują całe ciało.

 

Program ZUMBY wyróżnia spalanie kalorii poprzez zabawę, prosta choreografia i fakt, że każdy może w niej uczestniczyć i czuć się wspaniale – bez względu na wiek, płeć, doświadczenie w tańcu czy fitnessie!

Jakie są zalety uczestnictwa w zajęciach ZUMBY?

  • Ćwiczysz całe ciało, a nie tylko poszczególne partie

  • Wzmacniasz mięśnie

  • Redukujesz ryzyko wystąpienia bólów kręgosłupa

  • Poprawiasz swoją kondycję

  • Skutecznie spalasz kalorie – nawet 400-600 kalorii w ciągu godziny!

  • Przyspieszasz metabolizm

  • Zwiększasz swoją mobilność i elastyczność

  • Masz więcej energii i lepszy humor

  • Miło spędzasz czas, a po treningu ZUMBY czujesz ogromną satysfakcję i nie możesz doczekać się kolejnych zajęć!

Jak wyglądają zajęcia ZUMBY w Fitness&Squash Complex Głogów?

ZUMBA w naszym klubie prowadzona jest przez certyfikowanego instruktora z doświadczeniem. Przed rozpoczęciem zajęć realizowana jest rozgrzewka, która ma na celu przygotować organizm do wysiłku. Następnie w rytm energetycznych piosenek, trener prezentuje sekwencje ruchów, tworzących choreografię – ta jest nieskomplikowana i przede wszystkim skomponowana w myśl świetnej zabawy. Na każdy układ składa się kilka podstawowych ruchów, które kolejno są powtarzane w rytm muzyki. Zwieńczeniem zajęć jest rozciąganie, które doskonale odpręża, relaksuje i wycisza.

Dla kogo polecana jest ZUMBA?

Zaletą zajęć ZUMBA Głogów w Fitness&Squash Complex jest choreografia dostosowana do możliwości osób na każdym poziomie. Nawet jeśli pierwszy raz przyjdziesz na zajęcia, podążając za instruktorem z pewnością sobie poradzisz i nie będziesz odstawać od reszty uczestników. U nas nie jest najważniejsze, by układ był dopracowany na tip top i wykonany idealnie – liczy się to, aby każdy czuł się świetnie. Co więcej, ZUMBA nie stawia żadnych ograniczeń wiekowych!

Na zajęcia zapraszamy kobiety i mężczyzn od wieku nastoletniego, aż po wiek seniorski. Zapisz się na zajęcia i poczuj zumbowy szał! Jesteśmy przekonani, że pokochasz tę aktywność i z przyjemnością zostaniesz stałym bywalcem na rytmicznej ZUMBIE! Do zobaczenia!