STRONG BY ZUMBA GŁOGÓW

STRONG by ZUMBA to wyjątkowe zajęcia, stanowiące kompletny i energetyczny trening. Łączą w sobie cardio oraz elementy treningu siłowego z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała, a to wszystko w rytm muzyki. Ta doskonale współgra z ćwiczeniami wykonywanymi przez uczestników zajęć, tworząc ciekawą i angażującą wszystkie partie mięśni choreografię funkcjonalną. W związku z tym, że sekwencje ruchów synchronizuje się z muzykę, świetnie wpływa to na poprawę koordynacji i stabilizacji. Muzyka doskonale dodaje energii i napędza, dlatego ćwiczysz intensywniej, wzmacniasz swoje mięśnie, spalasz kalorie (nawet do 800 kcal w trakcie godziny ćwiczeń!), a efektem jest wyrzeźbiona i smukła sylwetka. 

 

W trakcie ćwiczeń STRONG by ZUMBA wzrasta tętno oraz zapotrzebowanie na tlen, a brak dostatecznego czasu na odpoczynek sprawia, że organizm intensywnie spala kalorie, jeszcze na długo po zakończeniu treningu. Uczestnicząc w zajęciach zgubisz więc nadmiar tkanki tłuszczowej, ujędrnisz swoje ciało i zwiększysz siłę mięśni. Atutami tej formy aktywności są również poprawa zwinności, gibkości oraz mobilności. 

 

Wbrew pozorom, efektywność treningu STRONG by ZUMBA jest ogromna, dlatego zajęcia te polecane są osobom pragnącym schudnąć, poprawić swoją koordynację ruchową i popracować nad wytrzymałością organizmu. To ćwiczenia dla ciała i dla duszy – energia uwalniana w trakcie ćwiczeń w rytm muzyki poprawi Ci humor i da ogromną satysfakcję po zajęciach.

 

Ostrzegamy – STRONG by ZUMBA uzależnia! 

Jak wyglądają zajęcia STRONG by ZUMBA w Fitness&Squash Complex?

Zajęcia STRONG by ZUMBA w naszym klubie prowadzi certyfikowany instruktor. To trening interwałowy wysokiej intensywności, który jest fuzją różnych form treningu m.in. funkcjonalnego, cardio, siłowego i plyometrycznego, uzupełniony o elementy zaczerpnięte ze sztuk walki. Odpowiednio dobrana muzyka sprzyja utrzymaniu tempa, a także uwalnianiu endorfin. 

 

Każdy trening poprzedza kompleksowa rozgrzewka, która przygotowuje organizm do intensywnego wysiłku. Ćwiczenia składają się z 4 części, nazywanych ćwiartkami, z czego trzecia ćwiartka jest najintensywniejsza, a czwarta wykonywana na macie. Zajęcia przez jakiś czas są identyczne, ale po pewnym czasie wymieniana jest jedna ćwiartka zajęć na nową, by dostarczyć kolejne bodźce treningowe. 

 

Nie ukrywamy – podczas zajęć można się solidnie spocić i wyrobić kondycję. Oczywiście ma to swoje plusy – ekspresowo utracisz centymetry w obwodach, a także poprawi się wydolność Twoich płuc. Zwieńczeniem zajęć STRONG by ZUMBA jest stretching, który doskonale wycisza, relaksuje, rozciąga mięśnie i pozwala uniknąć DOMS, czyli zespołu opóźnionego bólu mięśniowego.

Dla kogo polecane są zajęcia STRONG by ZUMBA?

STRONG by ZUMBA to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią treningi obwodowe, ABS, ABT, trening funkcjonalny czy Crossfit, a przy tym ważna jest dla nich pozytywna energia.

Zajęcia te opierają się bowiem na wykonywaniu ćwiczeń w rytm muzyki, która świetnie oddziałuje na nastrój.

 

Zachęcamy do udziału w aktywności STRONG by ZUMBA Głogów kobiety i mężczyzn w każdym wieku! Rozruszaj swoje ciało pod okiem trenera, który kocha to co robi i wie, jak zmobilizować Cię do intensywnego i owocnego wysiłku.

Zapisz się już dziś – satysfakcja gwarantowana! Do zobaczenia!