STREFA PREMIER

 

twój najnowszy strong!

TRENING DOSTĘPNY PRZEZ:

STREFA STRONG BY ZUMBA

STRONG by ZUMBA to wyjątkowe zajęcia, stanowiące kompletny i energetyczny trening. Łączą w sobie cardio oraz elementy treningu siłowego z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała, a to wszystko w rytm muzyki.

Czas trwania: 50 minut

Poziom intensywności: 

 

STREFA TABATA

Tabata to inaczej interwałowy trening metaboliczny, w trakcie którego wykonuje się ćwiczenia o dużej intensywności z obciążeniem własnego ciała, choć niekiedy dla lepszych efektów także z dodatkowym ciężarem. Jego celem jest zwiększenie wytrzymałości organizmu. W czasie zajęć pracuje się nad zwiększeniem wydolności anaerobowej (beztlenowej) oraz aerobowej (tlenowej).

Czas trwania: 50 minut

Poziom intensywności: 

 

STREFA 24' WORKOUT

24' EXPRESS to krótki (24 minutowy), intensywny trening - w którym każda sekunda ma znaczenie!
 

Trening CORE - składa się z ćwiczeń wzmacniających głównie mięśnie brzucha!

Czas trwania: 25 minut

Poziom intensywności: 

 

STREFA ZUMBA FITNESS

ZUMBA to ekscytujący, dynamiczny i angażujący program fitness. Stanowi połączenie tańca (m.in. salsy, samby, merengue, reggaeton czy flamenco) i aerobiku przy brzmieniach latynoamerykańskich. Niekiedy choreografia wzbogacana jest o dodatkowe ćwiczenia, zaczerpnięte np. ze sztuk walki, tańca brzucha czy treningu siłowego. Wszystko to sprzyja poprawie humoru, produkcji endorfin i utracie zbędnych kilogramów!

Czas trwania: 50 minut

Poziom intensywności: 

 

STREFA WZMACNIANIE

Trening o średniej intensywności, który ćwiczy kolejno poszczególne partie i wzmacnia mięśnie. Stanowi połączenie cardio, mającego na celu utratę tkanki tłuszczowej oraz treningu siłowego, który buduje mięśnie, ujędrnia ciało i dodaje sił witalnych. 

 

Aby rozpocząć treningi nie musisz mieć wiele czasu, ani ponadprzeciętnej kondycji.

Czas trwania: 25 minut

Poziom intensywności: 

WYZWANIE7DNI

WKRÓTCE