Przemek Skarpiński – trener personalny Głogów

Trener personalny, trener Crossfit i ćwiczeń siłowych, instruktor fitness.

W naszym klubie prowadzi zajęcia TABATA, Trening Obwodowy oraz CROSS Workout.

Przemek to urodzony sportowiec. Od najmłodszych lat trenował piłkę nożną w MKS Kluczbork, gdzie przeszedł cały proces szkolenia. Jako uczelnię wyższą wybrał Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Zanim przeprowadził się do Głogowa, miał przyjemność szkolić młodych adeptów piłki nożnej w jednej z najlepszych młodzieżowych szkółek piłkarskich w Polsce – w FC Wrocław Academy. Ponadto był trenerem personalnym w klubie Fitness Academy we Wrocławiu oraz pracował jako wykładowca na kierunku Trener personalny w policealnej szkole Copernicus we Wrocławiu.
 

W międzyczasie Przemek ukończył następujące kursy:

  • Trener Personalny;

  • Trener ćwiczeń siłowych;

  • Trener Crossfit LVL 1;

  • Dietetyka;

  • Mobility;

  • Trener UEFA.
     

Dziś swoją wiedzę i doświadczenie przekłada na owocne treningi z podopiecznymi. Specjalizuje się w treningach Crossfit oraz treningu motorycznym.

W Fitness&Squash Complex prowadzi zajęcia, które sprawiają mu ogromną satysfakcję, wyciskają z uczestników siódme poty i mobilizują wszystkie mięśnie do wysiłku. Możesz więc wziąć udział w zajęciach fitness Głogów prowadzonych przez Przemka, takich jak: tabata, Crossfit czy trening obwodowy i osobiście przekonać się o zaletach tego typu ćwiczeń! Zapisz się już teraz, a obiecujemy, że nie pożałujesz! 

 

Co więcej, zachęcamy również do współpracy z Przemkiem podczas treningów personalnych. Podczas nich poznasz prawidłową technikę wykonywania ćwiczeń i będziesz realizować pod okiem specjalisty swój program treningowy, który pomoże Ci osiągnąć cel.

Nasz trener chętnie spędza aktywnie czas z żoną Magdą i psem Watsonem, a kiedy ma chwilę dla siebie, szuka inspiracji i wiedzy. Zapytany o marzenia, odpowiada bez zawahania, że chciałby zostać trenerem przygotowania motorycznego w profesjonalnym zespole piłkarskim. Trzymamy kciuki za plany Przemka, a póki co – zapraszamy na zajęcia oraz treningi personalne w Głogowie. Zawalcz ze swoimi słabościami i zbuduj wymarzoną sylwetkę pod okiem doświadczonego trenera!