POWER FIT GŁOGÓW

Zajęcia fitness Power FIT to doskonała propozycja dla każdego, kto pragnie pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej i zawalczyć o zgrabną, jędrną i zdrową sylwetkę. Program ten opiera się na ćwiczeniach spalających tłuszcz oraz wzmacniających poszczególne partie ciała. Bez wątpienia jest to trening o wysokiej intensywności, zwiększający wydolność organizmu, poprawiający kondycję i wspierający walkę z nadprogramowymi kilogramami. Zależy Ci na spalaniu tłuszczu z brzucha, ud i innych newralgicznych partii ciała, a jednocześnie chcesz popracować nad swoją siłą i wytrzymałością? W takim razie zapraszamy do udziału w zajęciach Power FIT w Fitness&Squash Complex Głogów. Oprócz wspomnianych korzyści to także 

  • lepsza sprawność fizyczna;

  • spalanie tłuszczu jeszcze w kilka godzin po zajęciach;

  • przyspieszony metabolizm;

  • wysmuklenie sylwetki;

  • ujędrnienie ciała – m.in. redukcja cellulitu i rozstępów;

  • lepsze samopoczucie;

  • zadowolenie z siebie i satysfakcja po treningu!

Jak wyglądają zajęcia Power FIT w Fitness&Squash Complex Głogów?

W naszym klubie Power FIT to zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora fitness. Opierają się na różnego rodzaju ćwiczeniach, dostosowanych do poziomu oraz oczekiwań uczestników. Mają na celu stymulować spalanie tłuszczu, a jednocześnie rzeźbić sylwetkę i zwiększać wydolność organizmu. W związku z tym, że mają one dużą intensywność, niezwykle ważna jest rozgrzewka poprzedzająca, która przygotuje organizm do wysiłku. Następnie instruktor przedstawia poszczególne ćwiczenia, które będą realizowane w trakcie treningu oraz wskazuje, jakie sprzęty będą niezbędne. W zależności od partii, która będzie wzmacniana, mogą być potrzebne np. gumy, stepy, obciążenia, piłki, maty lub inne akcesoria fitness. Z ich pomocą wykonuje się takie ćwiczenia jak pompki, brzuszki, siady, wznosy rąk, wyciskanie, burpee i wiele innych. Zwieńczeniem zajęć jest stretching, który wycisza organizm oraz rozciąga mięśnie, co w dużej mierze pozwala uniknąć np. DOMS, czyli opóźnionej bolesności mięśni, występujących kilka lub kilkanaście godzin po treningu.

Dla kogo odpowiednie są zajęcia Power FIT?

Power FIT to zajęcia dedykowane kobietom i mężczyznom w każdym wieku, którzy pragną popracować nad swoją sylwetką. Przeplatające się ćwiczenia spalające tkankę tłuszczową z sekwencjami wzmacniającymi mięśnie, świetnie wpływają na całe ciało, a przy tym dostarczają porcji endorfin. Uczestnicząc w nich poprawisz swoją kondycję, wytrzymałość i zwiększysz siłę mięśni.

 

Poprawisz również koordynację ruchową, stabilizację i samopoczucie. Nie zwlekaj – zawalcz z nami o swoją sylwetkę i przyjdź na ćwiczenia realizowane pod okiem doświadczonego instruktora. Jesteśmy przekonani, że Twoje ciało będzie wdzięczne za taką porcję aktywności! Zapisz się już dziś na Power FIT w Fitness&Squash Complex Głogów – do zobaczenia!