top of page

Rozgrywki Tenisa Stołowego - Podsumowanie Sezonu

Za nami intensywny sezon tenisa stołowego, który dostarczył nam niezapomnianych emocji sportowych i zacieśnił naszą lokalną społeczność miłośników tej dyscypliny. W ciągu dziesięciu rund rozgrywek, gracze mieli okazję do wykazania swoich umiejętności, ambicji i sportowej rywalizacji.


Na najwyższym stopniu podium znalazł się Wojtek Zmysłowski z imponującym wynikiem 664.64 punktów, gromadząc najwięcej punktów w siedmiu z dziesięciu rund. Na drugim miejscu uplasował się Arkadiusz Sanojca z wynikiem 637.14 punktów. Kazimierz Pędzisz zajął trzecie miejsce, zdobywając 618.18 punktów..


Zaciekła walka o piąte miejsce między Binkowski Aleksandrem i Sanojca Maciejem dostarczyła wiele emocji, pokazując, że w tenisie stołowym każdy punkt ma znaczenie. Klasyfikacja końcowa (gracze którzy rozegrali miniumum 7 kolejek):

  1. Wojtek Zmysłowski

  2. Arkadiusz Sanojca

  3. Kazimierz Pędzisz

  4. Piotr Petecki

  5. Aleksander Binkowski

  6. Maciej Sanojca

  7. Mikołaj Fijakowski

  8. Darek Rakowski

  9. Krzysztof Sadowski

  10. Mirek Chodań


Zakończenie rozgrywek odbyło się w poniedziałek, 26 czerwca. Sezon składał się z dziesięciu rund, a do rankingu ogólnego zaliczano siedem najlepszych. Aż dziesięciu graczy rozegrało co najmniej siedem rund, a każdy z nich otrzymał pamiątkową nagrodę. Dodatkowo, nasi gracze mogli cieszyć się wejściówkami na różne usługi od naszego partnera, OK Park Głogów. Współpraca z lokalnymi firmami jest dla nas szczególnie cenna, zwłaszcza gdy są to rodzinne biznesy z naszej społeczności.


Podczas ceremonii zakończenia sezonu, mieliśmy rozgrywać historyczny pierwszy turniej deblowy. Ta forma rozgrywki wprowadziła dodatkowy wymiar rywalizacji, gdzie gracze musieli nie tylko polegać na swoich umiejętnościach, ale również na efektywnej współpracy z partnerem. Tenis stołowy w deblu to gra drużynowa, w której liczy się komunikacja, odpowiedzialność i umiejętność współpracy.

Poniżej przedstawiamy klasyfikację końcową:

1 miejsce - Para: Olek Binkowski & Tomek Głaz

2 miejsce - Para: Kazimierz Pędzisz & Wojtek Zmysłowski

3 miejsce - Para: Arek Sanojca & Maciek Sanojca

4 miejsce - Para: Arek Iskrzyński & Darek Rakowski

5 miejsce - Para: Olek Karbownik & Bartek Karbownik

6 miejsce - Para: Mikołaj Fijakowski & Mateusz Kotlicki

7 miejsce - Para: Piotr Petecki & Jurek Górski

8 miejsce - Para: Mirek Chodań & Krzysztof Sadowski

Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w turnieju deblowym. Jest to ważny element naszej wspólnoty i cieszymy się, że mogliśmy doświadczyć takiej rywalizacji. Wasza zdolność do pracy zespołowej i zdolności taktyczne, które wykazaliście podczas rozgrywek, były imponujące.


FS COMPLEX jest domem dla tenisa stołowego od niecałego roku, ale już udało nam się stworzyć silną społeczność, która rywalizuje, trenuje i łączy się dzięki wspólnej pasji do tenisa stołowego. Cały czas się rozwijamy, więc zachęcamy do dołączenia do naszej społeczności - rozpoczęcie kolejnego sezonu już wkrótce!


コメント


bottom of page