top of page

Przygotuj się na emocjonujący turniej tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży w naszym klubie!

Czy Twoje dziecko uwielbia tenis stołowy? A może chciałoby spróbować swoich sił w tej dyscyplinie? Mamy dla Was doskonałą okazję - nasz klub organizuje turniej tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży, który odbędzie się już za dwa tygodnie!


Zapraszamy wszystkich, zarówno początkujących, jak i zaawansowanych, do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Oto kilka ważnych informacji o turnieju:

  • Data: 07.05.2023

  • Miejsce: Fitness & Squash Complex w Głogowie

  • Kategorie wiekowe: turniej skierowany jest do różnych grup wiekowych, aby każdy mógł spróbować swoich sił i zmierzyć się z rówieśnikami

  • Sprzęt: mecze będą rozgrywane na stołach Donic Wildner Classic i z piłeczką Tibhar, zgodnie z przepisami Polskiego Związku Tenisa Stołowego (PZTS)

  • Koszt udziału: wpisowe na turniej tenisa stołowego wynosi 40 zł i zapewnia uczestnikom pełny pakiet korzyści. W ramach opłaty, każde dziecko otrzyma możliwość udziału w emocjonującym turnieju, upominek od organizatora oraz mini-prowiant na czas trwania zawodów

Nasz turniej ma na celu nie tylko popularyzację tenisa stołowego wśród dzieci i młodzieży, ale także promowanie zdrowego trybu życia i integrację młodych sportowców.Nie przegap okazji! Zapisy już trwają.

Aby zapisać swoje dziecko na turniej, skontaktuj się z Mariuszem Badowskim pod numerem telefonu - 694248882. Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekaj i zarezerwuj miejsce dla swojego dziecka już dziś!

Nagrody i wyróżnienia

Zwycięzcy turnieju otrzymają atrakcyjne nagrody, dyplomy oraz upominki od organizatora i partnerów. Wszyscy uczestnicy z pewnością będą zadowoleni z rywalizacji, nowych doświadczeń i sportowych emocji.


Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym turnieju tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży! To doskonała okazja dla dzieci, aby spędzić czas aktywnie, zmierzyć się z innymi młodymi sportowcami i, przede wszystkim, dobrze się bawić.


Do zobaczenia na turnieju! 🏓💪

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page