top of page

Odkryj nowy poziom relaksu po treningu - masaże relaksacyjne i sportowe

Zaktualizowano: 7 mar

Jeśli chcesz poprawić swoją wydolność, zregenerować się po treningu, zredukować stres i napięcie, pozbyć się cellulitu lub ujędrnić skórę, skorzystaj z naszych usług masażu w F&S Complex. Poznaj swoją siłę i zadbaj o swoje ciało w naszym gabinecie masażu.

Zapraszamy do naszego naszego gabinetu masażu i zdrowia!


Już od dziś możesz skorzystać z naszych profesjonalnych usług masażu, które pomogą Ci zrelaksować się i odprężyć.

Znajdź chwilę dla siebie i odpręż się dzięki naszym relaksującym masażom w gabinecie masażu i zdrowia.

Managerem i inicjatorem powstania gabinetu jest Mila, która na co dzień prowadzi zajęcia fitness w F&S Complex oraz spotkacie ją również na recepcji. Za marketing odpowiada Maciek a zespół gabinetu uzupełniają masażystki - wykwalifikowane profesjonalistki, które ukończyły szkoły masażu W Ukrainie. Aby dowiedzieć się więcej o masażu relaksacyjnym i masażu tkanek głębokich, warto przyjrzeć się bliżej wszystkim korzyściom, jakie płyną z takich zabiegów.


Dowiedz się więcej i umów się na masaż MILA - 577328591 lub ‭791094081‬ Lokalizacja gabinetu: F&S Complex


Masaż relaksacyjny jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów. Pozwala on na szybkie złagodzenie napięcia mięśniowego, poprawę krążenia krwi i limfy oraz lepsze dotlenienie organizmu. Dodatkowo poprawia on samopoczucie, a wyciszenie organizmu pozwala na dotarcie do stanu głębokiego relaksu. Masażystka może pracować z całym ciałem lub wybrać jedne wybrane partie mięśni, w zależności od potrzeb klienta.

Masaż sportowy (tkanek głębokich), który oferujemy, jest szczególnie polecany dla osób uprawiających sport. Zabieg ten pozwala na poprawę przepływu krwi i limfy przez mięśnie, a także na szybkie zniwelowanie bólu i zmęczenia.

Masaż tkanek głębokich jest również zalecany osobom zmagającym się z problemami związanymi z kręgosłupem, a także z bólami stawów.

Pozwala on również na złagodzenie stresu, poprawę samopoczucia oraz skuteczne rozluźnienie mięśni.

Katia Masażystka z uprawnieniami i doświadczeniami zdobytymi w Ukrainie.


Masaże są wykonywane przez wykwalifikowane masażystki, których techniki masażu są bardzo różne. To doskonała okazja, by spróbować czegoś nowego i skorzystać z wyjątkowych doznań, jakie daje masaż.


Jeśli chcesz poprawić swoją wydolność, zregenerować się po treningu, zredukować stres i napięcie, pozbyć się cellulitu lub ujędrnić skórę, skorzystaj z naszych usług masażu w F&S Complex.


Poznaj swoją siłę i zadbaj o swoje ciało dzięki naszym profesjonalnym masażom.

Dowiedz się więcej i umów się na masaż MILA - 577328591 lub ‭791094081‬ Lokalizacja gabinetu: F&S Complex

bottom of page