top of page

Liga Tenisa Stołowego - Emocjonujący Start Nowego Sezonu

Zaktualizowano: 21 kwi 2023

Walka o Mistrzostwo Trwa

Trwa nowy sezon Głogowskich Rozgrywek Tenisa Stołowego w Fitness & Squash Complex Głogów. Po trzech pełnych emocji kolejkach rywalizacji, zawodnicy udowadniają, że walka o tytuł mistrza rozgrywek będzie zacięta do ostatniej rundy. A jeśli jeszcze się nie zapisałeś, to pamiętaj, że rejestracja wciąż trwa!

Czołówka klasyfikacji po trzech rundach

Na czele klasyfikacji generalnej po trzech rundach mamy Kazimierza Pędzisza, który z imponującym wynikiem 253,04 punktów zyskuje przewagę nad swoimi rywalami. Jednak nie ma czasu na odpoczynek, ponieważ Wojtek Zmysłowski z wynikiem 247,77 punktów i Arkadiusz Sanojca z 246,25 punktów depczą mu po piętach.

W dalszej kolejności, w ścisłej czołówce mamy zawodników takich jak Piotr Petecki z wynikiem 221,43 punktów, Maciej Sanojca z 195,45 punktów oraz Aleksander Binkowski z 187,86 punktów. Każdy z nich może w każdej chwili przejąć inicjatywę i zawalczyć o wyższe miejsce w klasyfikacji.

Zacięta rywalizacja na środku tabeli

Warto zwrócić uwagę na zaciętą rywalizację na środku tabeli, gdzie każdy zawodnik ma szansę na znaczące poprawienie swojej pozycji. Niespodzianek nie brakuje, a kolejne rundy na pewno przyniosą jeszcze więcej emocji!


Zapisy Wciąż Trwają - Dołącz do Rozgrywek!

Jeśli jeszcze nie dołączyłeś do rozgrywek, to nic straconego! Wciąż masz szansę na zapisanie się i zmierzenie się z najlepszymi w kolejnych rundach. Być może to właśnie Ty okażesz się czarnym koniem tego sezonu i sprawisz niespodziankę na finiszu.

Jak się zapisać?

Nie czekaj dłużej, dołącz do Rozgrywek Tenisa Stołowego i weź udział w tej pełnej emocji rywalizacji! Zapisy trwają - skontaktuj się z organizatorem lub skorzystaj z aplikacji BO5, aby zgłosić swoją chęć udziału.
Do Zobaczenia na Kolejnych Potyczkach!

Czekamy na Ciebie w Fitness & Squash Complex Głogów. Do zobaczenia na kolejnych emocjonujących potyczkach na stołach tenisowych!

Comments


bottom of page