top of page

Lato 2023 - Start nowej edycji Głogowskiej Ligi Squasha.

Cześć wszystkim! 🌞

Lato to czas wakacji, odpoczynku i ... squasha! Tak, dobrze czytacie. Przed nami nowy, ekscytujący sezon Głogowskiej Ligi Squasha, który zapowiada się jak prawdziwa petarda sportowych emocji.


Czas na Rywalizację! ⏰💪

To doskonała okazja, żeby w przerwie od codziennych obowiązków zmierzyć się z innymi pasjonatami tego dynamicznego sportu i poczuć prawdziwego ducha rywalizacji. Nie ważne, czy jesteś doświadczonym graczem czy dopiero zaczynasz swoją przygodę ze squashem - ta liga jest dla Ciebie! To unikalna okazja do rozwoju, nauki nowych umiejętności i poprawienia swojej formy. Wszystko to w przyjaznej atmosferze, wśród ludzi, którzy, tak jak Ty, kochają squash i dobrą rywalizację.
10 kolejek - 7 najlepszych do rankingu! 📅

W sezonie Głogowska Liga Squasha składa się z 10 kolejek. Do rankingu ogólnego zaliczanych będzie 7 najlepszych wyników każdego zawodnika. Takie podejście do systemu klasyfikacji daje każdemu z Was większą szansę na zajęcie czołowego miejsca i zdobycie cennych nagród!

Nagrody czekają! 🏆

Przygotowaliśmy dla Was puchary, medale oraz nagrody ufundowane przez naszych partnerów i F&S Complex. Każdy gracz, który zagrał w minimum 7 kolejkach, nie wyjdzie z pustymi rękami!

Zapisy ruszyły! 📝

Koszt udziału wynosi 50 zł za rundę. Zapewniamy, że warto! Każdy gracz, który zagra w co najmniej 7 kolejkach, otrzyma nagrodę, niezależnie od miejsca w klasyfikacji. Zapisy na ligę już ruszyły! Możesz to zrobić tutaj lub skontaktować się z organizatorem - Maciek - 794374751, maciej.sanojca@gmail.com. Pamiętaj, że ilość miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekaj z zapisami!

Zapraszamy do Fitness & Squash Complex Głogów, gdzie razem będziemy tworzyć historię Głogowskiej Ligi Squasha. Czekamy na Was!

Do zobaczenia na kortach!

Comments


bottom of page