top of page

Kończymy okres przejściowy i rozszerzamy ofertę o dodatkowe karnety i rabaty na zajęcia grupowe w F&

Klubowiczu F&S Complex,

Minęły dwa tygodnie od chwili, kiedy przedstawiliśmy naszą nową ofertę zajęć grupowych.

Chcielibyśmy wyrazić wdzięczność tym z Was, którzy podchodzili do ostatnich zmian z otwartością i gotowością do dialogu.

Rozumiemy emocje, jakie mogą wywoływać te zmiany, i jesteśmy wdzięczni za wszelkie kulturalne dyskusje oraz konstruktywne sugestie. Osiem lat temu zaczęliśmy z pasją tworzyć to miejsce dla wszystkich mieszkańców Głogowa - z którego pochodzimy. Przez ten czas, nauczyliśmy się, jak przekuwać trudności w coś dobrego, abyś zawsze miał gdzie wracać by dbać o swoje zdrowie, rozwijać umiejętności, zdobywać wiedzę oraz rosnąć w siłę razem z otaczającą Cię społecznością.

___________________

Rozszerzymy naszą nową ofertę o dodatkowe karnety oraz rabaty:


- KARNET OPENFULL - zapewnia nielimitowany dostęp do siłowni oraz grupowych programów treningowych, ważny przez 1 miesiąc

Dodatkowo w nowej ofercie zostały uwzględnione rabaty: - dla seniorów, - dla uczniów/studentów - dla służb mundurowych - dla przedłużających karnety OPEN POZNAJ CAŁĄ OFERTĘ KARNETÓW - KLIKNIJ TUTAJ ___________________ PRZYPOMINAMY: Zbliża się koniec naszego dwutygodniowego okresu przejściowego. Od poniedziałku 23.10.2023, nasze klasyczne zajęcia fitness zastąpią nowe - Grupowe Programy Treningowe. Zwracamy uwagę, że do uczestnictwa w tych sesjach będą potrzebne inne karnety. ___________________ STARTUJE - Promocja -50% na karnety na wejścia: Od poniedziałku uruchamiamy promocję na karnety na wejścia z 50% zniżką, korzystając z kodu: LOKALNYKLUB Zachęcamy do skorzystania z oferty ważnej do końca października.


KOD RABATOWY: LOKALNYKLUB

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI - ZOBACZ OFERTĘ

___________________

Karnety rodzinne, firmowy, grupowe - wycena indywidualna

Jeśli rozważasz opcję karnetu rodzinnego, firmowego, czy grupowego, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami! Przygotujemy ofertę dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.

Skontaktuj się z nami osobiście w klubie lub wysyłając wiadomość na adres fscomplexrecepcja@gmail.com.

___________________


Do tych, którzy zdecydują się opuścić F&S Complex, chcemy powiedzieć wielkie DZIĘKUJEMY.

Mamy nadzieję, że energia, wiedza i umiejętności, które staraliśmy się Wam przekazać, zostaną w Was na zawsze. Jeżeli jednak zdecydujecie się powrócić - wiecie gdzie nas znaleźć, nasze drzwi są otwarte!

___________________

Dziękujemy za bycie z nami i za współtworzenie społeczności, która wierzy, że w świecie fitness zawsze znajdzie się miejsce dla lokalnych, niezależnych inicjatyw, z dala od wielkich korporacji.

Pozdrawiamy, Zespół F&S Complex

Życzymy wspaniałego dnia!

F&S Complex Głogów

bottom of page