top of page

GŁOGOWSKA LIGA SQUASHA - Wiosna 2023

Z radością prezentujemy nowy sezon Głogowskiej Ligi Squasha - Wiosna 2023! Przygotujcie się na pasjonujące rozgrywki pełne emocji, rywalizacji i niesamowitych wspomnień.
📅 10 kolejek - wybierz swoje najlepsze 7! 📅

Głogowska Liga Squasha Wiosna 2023 składa się z 10 kolejek. Do rankingu ogólnego zaliczanych będzie 6 najlepszych wyników każdego zawodnika, co daje Ci większą szansę na zajęcie czołowego miejsca!


🏆 Nagrody dla najlepszych! 🏆

Wszystkich uczestników czekają atrakcyjne nagrody! Wśród nich puchary, medale oraz nagrody ufundowane przez naszych partnerów i F&S Complex. Nie przegap okazji, by zdobyć prestiżowe trofeum i podzielić się swoimi osiągnięciami z przyjaciółmi i rodziną.


🔥 Bądź częścią niezapomnianej rywalizacji! 🔥

Wiosna 2023 to czas, w którym będziemy świadkami niezwykłej rywalizacji w ramach Głogowskiej Ligi Squasha. Niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania, zapraszamy Cię do udziału i doświadczenia sportowych emocji na najwyższym poziomie!


💪 Zapisz się już dziś! 💪

Nie czekaj ani chwili dłużej, zapisz się na nowy sezon Głogowskiej Ligi Squasha - Wiosna 2023 już teraz! Dołącz do naszej społeczności miłośników squasha, zdobywaj punkty i walcz o miejsce na podium!


📣 Pamiętaj, że na każde rozgrywki przewidzianych jest limit miejsc, więc się pośpiesz i zarezerwuj swoje miejsce już dziś!

Czekamy na Ciebie w Fitness & Squash Complex Głogów, gdzie będziemy wspólnie tworzyć historię Głogowskiej Ligi Squasha - Wiosna 2023! 🎉

Comments


bottom of page