top of page

Cieplejsze dni, więcej motywacji - rozpocznij trening w marcu z F&S Complex

Czy wiesz, że marzec to idealny czas, aby rozpocząć aktywność fizyczną? Oto 5 powodów, dla których warto zacząć trening właśnie teraz:

  1. Cieplejsze dni i więcej słońca są doskonałą motywacją do regularnego treningu. Zbliżająca się wiosna to idealny moment, aby zacząć dbać o swoje ciało i kondycję.

  2. Przygotuj swoją sylwetkę na nadchodzące wakacje. Dzięki regularnym treningom zyskasz lepszą kondycję, poprawisz wygląd swojego ciała i zyskasz więcej pewności siebie. W F&S Complex oferujemy szeroki wybór sprzętu do ćwiczeń siłowych, kardio oraz zajęć fitness, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

  3. Nowy miesiąc to doskonała okazja, aby wprowadzić pozytywne zmiany w swoim życiu, a regularna aktywność fizyczna jest jednym z najlepszych sposobów na to. Zacznij od niewielkich kroków, takich jak codzienny spacer lub krótka sesja treningowa, aby w końcu osiągnąć swoje cele.

  4. Coraz lepsza aura sprzyja aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, co pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie i zdrowie.

  5. Treningi to szansa na zapoznanie się z nowymi ludźmi i dołączenie do społeczności osób aktywnych fizycznie. To także okazja do skorzystania z różnorodnych zajęć grupowych, które poprawią Twoją kondycję, koordynację i siłę mięśni.

Po zimowej przerwie i feriach zapraszamy Was do powrotu na treningi w F&S Complex!

Przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję - 20% zniżki na wszystkie karnety, abyście mogli wrócić do formy w najlepszej cenie.


- 20% zniżki na karnety - BEZ UMOWY

KOD RABATOWY: AKTYWNYMARZEC

OFERTA WAŻNA DO: 06.03.2023


Ponadto, mamy dla Was świetne wieści - wprowadziliśmy nowe zajęcia do naszego grafiku! Teraz macie do wyboru ponad 30 godzin treningów grupowych tygodniowo! Korzyści treningów grupowych są nieocenione - oprócz poprawy kondycji i formy fizycznej, ćwiczenia z instruktorem pozwolą Wam poznać nowych ludzi, nawiązać przyjaźnie i przełamać kolejne bariery.

Nie czekaj dłużej! Dołącz do naszej społeczności osób aktywnych fizycznie i zacznij dbać o swoje zdrowie, kondycję i dobre samopoczucie już dziś! Odwiedź naszą kameralną siłownię i skorzystaj z naszej różnorodnej oferty zajęć grupowych. Przetestuj nasze usługi, a przekonasz się, że trening w F&S Complex to doskonały sposób na poprawę swojego zdrowia i samopoczucia. Zapraszamy!bottom of page