MAGDA I PRZEMEK

SKARPIŃSCY

TRENERZY

MAGDA

Magda Skarpińska, szerzej znana jako Magda Sanojca, jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, gdzie uzyskała tytuł licencjata na kierunku Fizjoterapia oraz magistra Wychowania fizycznego. Sport towarzyszył jej od dziecka, dlatego bez zawahania wybrała swoją ścieżkę kariery. 
 

Magda na swoim koncie ma szereg kursów:

 • Instruktor fitness;

 • Trener personalny;

 • Instruktor ZUMBA FITNESS, ZUMBA TONING, ZUMBA GOLD, STRONG by ZUMBA;

 • Instruktor Jumping Frog,

a także inne szkolenia: bosu oraz fitball, step, PUMP, dietetyka i suplementacja Level 1 oraz Level 2.

Wciąż się rozwija i szuka sposobów, by jak najlepiej odpowiadać na potrzeby swoich podopiecznych. Z zaangażowaniem prowadzi treningi personalne, układa plany treningowe i motywuje do wdrożenia zdrowego stylu życia. Można ją spotkać na branżowych eventach, plenerowych treningach czy akcjach charytatywnych, gdzie zaraża innych pozytywną energią.

Choć jej największą miłością jest STRONG by ZUMBA (oczywiście poza mężem Przemkiem i cudownym psem Watsonem), to z ogromną satysfakcją realizuje też inne programy treningowe, które spalają mnóstwo kalorii i dostarczają porcji endorfin.

PRZEMEK

Przemek to urodzony sportowiec. Od najmłodszych lat trenował piłkę nożną w MKS Kluczbork, gdzie przeszedł cały proces szkolenia. Jako uczelnię wyższą wybrał Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Zanim przeprowadził się do Głogowa, miał przyjemność szkolić młodych adeptów piłki nożnej w jednej z najlepszych młodzieżowych szkółek piłkarskich w Polsce – w FC Wrocław Academy. Ponadto był trenerem personalnym w klubie Fitness Academy we Wrocławiu oraz pracował jako wykładowca na kierunku Trener personalny w policealnej szkole Copernicus we Wrocławiu.
 

Przemek ukończył następujące kursy:

 • Trener Personalny;

 • Trener ćwiczeń siłowych;

 • Trener Crossfit LVL 1;

 • Dietetyka;

 • Mobility;

 • Trener UEFA.
   

Dziś swoją wiedzę i doświadczenie przekłada na owocne treningi z podopiecznymi. Specjalizuje się w treningach Crossfit oraz treningu motorycznym.

MACIEK

Maciek to nerd. Jest człowiekiem do zadań specjalnych, pełni funkcję menedżera Fitness&Squash Complex Głogów, ale jest również trenerem squasha, kamerzystą, montażystą, webdeveloperem naszej strony internetowej i social media ninja.

Na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu zdobył licencjat z Wychowania fizycznego oraz tytuł magistra na kierunku Menedżer organizacji sportowej.


Na swoim koncie ma ukończone następujące kursy:​

 • Trener WSF Level 1 (World Squash Federation) – egzaminatorzy: Maciej Chądzyński i Piotr Samborski;

 • kurs przygotwawczy ESF (European Squash Federation) – egzaminatorzy: Tomas Hrazsky i Andrzej Gołębiowski;

 • Trener personalny

Marzeniem Maćka jest podróż dookoła świata, jednak zapytany o to, co lubi robić w wolnym czasie, z przymrużeniem oka odpowiada, że nie ma wolnego czasu.

MACIEJ

SANOJCA

TWÓRCA PLATFORMY

NASZE MIEJSCE

To miejsce stworzone przez rodzinę, którą życiową pasją jest sport oraz szerokopojęta aktywność fizyczna. Otwarcie F&S Complex odbyło się 25.01.2016 r. - od tego dnia traktujemy klub jako nasz drugi dom.
We wnętrzu klubu znajdziesz: siłownię, salę fitness, salę CROSS oraz korty do squasha.

Fitness & Squash Complex - przyjazne miejsce dla Ciebie.