Magda Skarpińska – trener personalny Głogów

Trener personalny, instruktor fitness oraz certyfikowany trener ZUMBY i jej odmian.

W naszym klubie prowadzi indywidualne treningi z podopiecznymi, a także liczne zajęcia – m.in. ZUMBA, STRONG by ZUMBA, PUMP czy TABATA.

Magda Skarpińska, szerzej znana jako Magda Sanojca, jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, gdzie uzyskała tytuł licencjata na kierunku Fizjoterapia oraz magistra Wychowania fizycznego. Sport towarzyszył jej od dziecka, dlatego bez zawahania wybrała swoją ścieżkę kariery. 
 

Magda na swoim koncie ma szereg kursów:

  • Instruktor fitness;

  • Trener personalny;

  • Instruktor ZUMBA FITNESS, ZUMBA TONING, ZUMBA GOLD, STRONG by ZUMBA;

  • Instruktor Jumping Frog,

a także inne szkolenia: bosu oraz fitball, step, PUMP, dietetyka i suplementacja Level 1 oraz Level 2.

Wciąż się rozwija i szuka sposobów, by jak najlepiej odpowiadać na potrzeby swoich podopiecznych. Z zaangażowaniem prowadzi treningi personalne, układa plany treningowe i motywuje do wdrożenia zdrowego stylu życia. Można ją spotkać na branżowych eventach, plenerowych treningach czy akcjach charytatywnych, gdzie zaraża innych pozytywną energią.

Choć jej największą miłością jest STRONG by ZUMBA (oczywiście poza mężem Przemkiem i cudownym psem Watsonem), to z ogromną satysfakcją realizuje też inne programy treningowe, które spalają mnóstwo kalorii i dostarczają porcji endorfin.
W Fitness & Squash Complex Głogów prowadzi liczne zajęcia – m.in. ZUMBA FITNESS, Tabata, TRX + Express brzuch, PUMP, Body Bar, STRONG by ZUMBA, Jumping Frog czy Stretching.

Magda to prawdziwy wulkan energii, dlatego nawet w wolnym czasie nie lubi biernie odpoczywać, lecz stawia na aktywność. Zapytana o marzenia, bez zastanowienia odpowiada, że większość z nich już się spełniła – ma pracę, którą kocha, cudowną rodzinę i przyjaciół, a przede wszystkim zdrowie. Jeśli chodzi o plany na przyszłość – pragnie zostać dietetykiem, by kompleksowo wspierać swoich podopiecznych w ich dążeniu do celu.


Jeśli interesują Cię treningi personalne w Głogowie albo chcesz zawalczyć o wzorową sylwetkę na zajęciach fitness z Magdą – serdecznie zapraszamy do  Fitness & Squash Complex Głogów.