maciej sanojca – trener squash głogów

W naszym klubie prowadzi treningi indywidualne i grupowe w squasha, a także jest organizatorem Głogowiej Ligi Squasha i innych turniejów.

Kliknij i sprawdź kiedy prowadzi najbliższe zajęcia

Maciek w naszym klubie jest człowiekiem do zadań specjalnych jest trenerem squasha, kamerzystą, montażystą, webdeveloperem naszej strony internetowej i social media ninja.

Na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu zdobył licencjat z Wychowania fizycznego oraz tytuł magistra na kierunku Menedżer organizacji sportowej.


Na swoim koncie ma ukończone następujące kursy:​

  • Trener WSF Level 1 (World Squash Federation) – egzaminatorzy: Maciej Chądzyński i Piotr Samborski;

  • kurs przygotwawczy ESF (European Squash Federation) – egzaminatorzy: Tomas Hrazsky i Andrzej Gołębiowski;

  • Trener personalny.
     

Na co dzień spotkać go można przede wszystkim na korcie, gdzie prowadzi treningi indywidualne oraz treningi grupowe squash Głogów. Pod jego okiem możesz rozpocząć swoją przygodę z tym sportem, jak i doskonalić umiejętności. Oprócz tego Maciek organizuje liczne turnieje (np. Mistrzostwa Głogowa w Squasha o Puchar Prezydenta Miasta) oraz trzyma pieczę nad Głogowską Ligą Squasha , do udziału w których serdecznie zapraszamy!

Marzeniem Maćka jest podróż dookoła świata, jednak zapytany o to, co lubi robić w wolnym czasie, z przymrużeniem oka odpowiada, że nie ma wolnego czasu. Ale my wiemy dlaczego! Skoro praca jest jego pasją, to w niej czuje się jak ryba w wodzie, a każda chwila sprawia mu ogromną radość i satysfakcję. Szczególnie, kiedy podopieczni osiągają kolejne sukcesy! Zapisz się na treningi do naszego trenera lub zmierz się z innymi graczami w turnieju albo lidze squasha. Do zobaczenia!