TRENUJ GDZIE CHCESZ 
TRENUJ KIEDY CHCESZ

MACIEJ

SANOJCA

TWÓRCA PLATFORMY

Nasz team

Magda, Przemek i Maciek - team od zadań specjalnych.

Energetyczni trenerzy, miłośnicy aktywnego stylu życia i przede wszystkim pasjonaci sportu, którym zarażają innych. Każdy projekt realizują albo dobrze, albo wcale.

Możesz nam zaufać!

MAGDA I PRZEMEK

SKARPIŃSCY

TRENERZY

WYBIERZ SWÓJ ULUBIONY TRENING!

STRONG NATION

STREFA

To wyjątkowe zajęcia, stanowiące kompletny i energetyczny trening. Łączą w sobie cardio oraz elementy treningu siłowego z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała, a to wszystko w rytm muzyki.

POZIOM INTENSYWNOŚCI:

WZMACNIANIE

STREFA

Trening o średniej intensywności, który ćwiczy kolejno poszczególne partie i wzmacnia mięśnie. Stanowi połączenie cardio, mającego na celu utratę tkanki tłuszczowej oraz treningu siłowego, który buduje mięśnie, ujędrnia ciało i dodaje sił witalnych. 

 

Aby rozpocząć treningi nie musisz mieć wiele czasu, ani ponadprzeciętnej kondycji.

POZIOM INTENSYWNOŚCI:

TABATA

STREFA

Tabata to inaczej interwałowy trening metaboliczny, w trakcie którego wykonuje się ćwiczenia o dużej intensywności z obciążeniem własnego ciała, choć niekiedy dla lepszych efektów także z dodatkowym ciężarem. Jego celem jest zwiększenie wytrzymałości organizmu. 

POZIOM INTENSYWNOŚCI:

24' MINUTY

STREFA

24' EXPRESS to krótki (24 minutowy), intensywny trening - w którym każda sekunda ma znaczenie!
 

Trening CORE - składa się z ćwiczeń wzmacniających głównie mięśnie brzucha!

POZIOM INTENSYWNOŚCI:

WORKOUT

STREFA

WORKOUT to program treningowy, który opiera się na ćwiczeniach angażujących wszystkie partie ciała z odpowiednio dopasowanym ciężarem.

 

Stanowi połączenie cardio oraz treningu siłowego, dlatego doskonale wpływ na samopoczucie i sylwetkę. 

POZIOM INTENSYWNOŚCI:

ZUMBA FITNESS

STREFA

ZUMBA to ekscytujący, dynamiczny i angażujący program fitness. Stanowi połączenie tańca (m.in. salsy, samby, merengue, reggaeton czy flamenco) i aerobiku przy brzmieniach latynoamerykańskich. Niekiedy choreografia wzbogacana jest o dodatkowe ćwiczenia, zaczerpnięte np. ze sztuk walki, tańca brzucha czy treningu siłowego. 

POZIOM INTENSYWNOŚCI:

Czym jest platforma COMPLEX ONLINE?

Platforma COMPLEX ONLINE to usługa przesyłania strumieniowego, dzięki której masz dostęp do wysokiej jakości treningów prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów z wieloletnim doświadczeniem.

Jak trenować?

Trenuj w dowolnym miejscu, o każdej porze! Zaloguj się za pomocą danych swojego konta na komputerze lub smartfonie i rozpocznij trening! 

Czy potrzebuję dodatkowy sprzęt do ćwiczeń?

Zdecydowana większość materiałów na platformie to treningi które wykonasz bez żadnego dodatkowego, specjalistycznego sprzętu.

Czy dam radę?

Oczywiście, że tak! Podczas wykonywania treningu - wykonujesz ćwiczenia w swoim własnym tempie! Podczas każdego treningu przebieg ćwiczenia oraz sposób wykonania jest wytłumaczony oraz zaprezentowany przez trenera! 
 

Twój ruch to Twoje zdrowie!

Jakie materiały mogę oglądać na platformie?

Na platformie pojawia się 7-10 treningów w tygodniu o różnym stopniu intensywności i zaawansowania. 
Treningi emitowane są w dwóch formach: 
- PREMIERA - trening zostaje udostępniony zgodnie z GRAFIKIEM PREMIER i jest dostępny cały czas na platformie
- LIVE - trening odbywa się NA ŻYWO - w przypadku treningu ZUMBA oraz STRONG NATION - trening dostępny jest na platformie przez 24h od transmisji LIVE - chcemy abyś zawsze zdążył wykonać swój ulubiony trening!  

Ile kosztuje korzystanie z platformy?

Dostęp do wszystkich materiałów i treści dostępnych na platformie to 59 zł miesięcznie lub 25 zł tygodniowo. Żadnych dodatkowych kosztów ani zbędnych umów.

 

TO CO,

ZACZYNAMY?