KARDIO + WZMACNIANIE GŁOGÓW

Zajęcia fitness Głogów „kardio + wzmacnianie” to doskonała propozycja dla każdego, kto pragnie pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej i zawalczyć o zgrabną, jędrną i zdrową sylwetkę. Program opiera się na ćwiczeniach spalających tłuszcz oraz wzmacniających poszczególne partie ciała. Bez wątpienia jest to trening o wysokiej intensywności, zwiększający wydolność organizmu, poprawiający kondycję i wspierający walkę z nadprogramowymi kilogramami.

Zależy Ci na spalaniu tłuszczu z brzucha, ud i innych, newralgicznych partii ciała, a jednocześnie chcesz popracować nad swoją siłą i wytrzymałością? W takim razie zapraszamy do udziału w zajęciach, które poprowadzi doświadczony trener z Teamu FS Complex Głogów. 

Najważniejsze korzyści wynikające z uczestnictwa w zajęciach Kardio + wzmacnianie to:

  • lepsza sprawność fizyczna;

  • spalanie tłuszczu jeszcze w kilka godzin po zajęciach;

  • przyspieszony metabolizm;

  • wysmuklenie sylwetki;

  • ujędrnienie ciała – m.in. redukcja cellulitu i rozstępów;

  • lepsze samopoczucie;

  • zadowolenie z siebie i satysfakcja po treningu!

Jak wyglądają zajęcia Kardio + wzmacnianie w Fitness & Squash Complex Głogów?

Każde zajęcia fitness Głogów w naszym klubie są prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora fitness. Opierają się na różnego rodzaju ćwiczeniach, dostosowanych do poziomu oraz oczekiwań uczestników. Mają na celu stymulować spalanie tłuszczu, a jednocześnie rzeźbić sylwetkę i zwiększać wydolność organizmu.

W związku z tym, że zajęcia Kardio + wzmacnianie mają wysoką intensywność, niezwykle ważna jest rozgrzewka, która przygotuje organizm do wysiłku. Następnie instruktor przedstawia poszczególne ćwiczenia, które będą realizowane w trakcie treningu oraz wskazuje, jakie sprzęty będą wykorzystywane. W zależności od partii, która będzie wzmacniana, mogą być potrzebne np. gumy, stepy, obciążenia, piłki, maty lub inne akcesoria fitness. Z ich pomocą wykonuje się takie ćwiczenia, jak: pompki, brzuszki, siady, wznosy rąk, wyciskanie, burpee i wiele innych. Zwieńczeniem zajęć jest stretching, który wycisza organizm oraz rozciąga mięśnie, co w dużej mierze pozwala uniknąć np. DOMS, czyli opóźnionej bolesności mięśni, występujących kilka lub kilkanaście godzin po treningu.

Dla kogo odpowiednie są zajęcia fitness Głogów Kardio + wzmacnianie? 

Kardio + wzmacnianie to ćwiczenia grupowe, dedykowane kobietom i mężczyznom w każdym wieku, którzy pragną popracować nad swoją sylwetką. Przeplatają się tutaj sekwencje intensywnie spalające tkankę tłuszczową z tymi wzmacniającymi mięśnie. Efekt? Te zajęcia fitness Głogów doskonale wpływają na całe ciało, a przy tym dostarczają porcji endorfin. Uczestnicząc w nich poprawisz swoją kondycję, wytrzymałość i zwiększysz siłę mięśni, ale też korzystnie wpłyniesz na samopoczucie i zadowolenie z siebie.

Nie zwlekaj – zawalcz z nami o swoją sylwetkę i przyjdź na ćwiczenia realizowane pod okiem doświadczonego instruktora. Jesteśmy przekonani, że Twoje ciało będzie wdzięczne za taką porcję aktywności! Zapisz się już dziś na Kardio + wzmacnianie w Fitness&Squash Complex Głogów – do zobaczenia!