INTERWAŁ + BRZUCH

Zajęcia fitness Głogów „Interwał + brzuch” to trening opierający się na ćwiczeniach wzmacniających brzuch, uda i pośladki. Partie te uznawane są za kłopotliwe – to tam najczęściej pojawiają się fałdki tłuszczu, cellulitis i rozstępy. Odpowiednie ćwiczenia mogą pomóc się ich pozbyć. Taki właśnie cel ma trening, na który serdecznie Cię zapraszamy! Zajęcia mają średnią intensywność, a podczas nich ćwiczy kolejno poszczególne partie i wzmacnia mięśnie. W interwałach czasowych łączymy cardio, mające na celu utratę tkanki tłuszczowej oraz trening siłowy, który buduje mięśnie, ujędrnia ciało i dodaje sił witalnych, ze szczególnym naciskiem na brzuch i mięśnie głębokie. 

Jakie są efekty uczestnictwa w zajęciach Interwał + brzuch?

  • Wymodelowanie sylwetki;

  • Poprawa kondycji;

  • Silny brzuch z ładnie rysującymi się mięśniami;

  • Wzmocnienie dolnych partii ciała;

  • Redukcja cellulitu;

  • Utrata tkanki tłuszczowej z newralgicznych miejsc;

  • Lepsza stabilizacja ciała (dzięki silnym mięśniom core);

  • Poprawa koordynacji ruchowej;

  • Smukłe uda i jędrne pośladki;

  • Poprawa samopoczucia, zadowolenie ze swojego ciała i osiągniętych rezultatów!

Jak wyglądają zajęcia Interwał + brzuch w FS Complex?

Zajęcia Interwał + brzuch prowadzone są przez wykwalifikowanego trenera fitness, który opracowuje program tak, aby odpowiednio wzmocnić newralgiczne części ciała, a jednocześnie spalić sporo kalorii. Musisz bowiem pamiętać, że nawet najintensywniej ćwiczone mięśnie brzucha nie będą widoczne, jeśli nie zredukuje się tkanki tłuszczowej.

Przed zajęciami miejsce ma rozgrzewka, która przygotowuje organizm do wysiłku. Następnie odbywa się część właściwa zajęć w ustalonych przez instruktora interwałach czasowych, realizowana w rytm energetycznych brzmień, które nadają tempa ćwiczeniom i wprowadzają przyjemną atmosferę. Instruktor pokazuje prawidłową technikę oraz koryguje ewentualne błędy. Istotne jest bowiem skrupulatne wykonywanie ćwiczeń i napinanie mięśni – dzięki temu osiągniesz pożądane efekty. Na zakończenie treningu odbywa się stretching. Wówczas rozciągniesz i rozmasujesz swoje mięśnie, redukując ryzyko wystąpienia DOMS (zespołu opóźnionego bólu mięśniowego). 

Dla kogo polecane są zajęcia fitness Głogów Interwał + brzuch?

Ćwiczenia Interwał + brzuch doskonale sprawdzają się u kobiet, które chcą wysmuklić swoją sylwetkę, zyskać jędrne pośladki, wąską talię i szczupłe uda. Niemniej polecamy udział w zajęciach również mężczyznom, którzy na co dzień chętnie pracują nad swoją muskulaturą, utratą nadprogramowych kilogramów i marzą o pięknie zarysowanym sześciopaku. Podczas tych zajęć fitness Głogów możesz osiągnąć naprawdę imponujące efekty!

Poziom ćwiczeń jest odpowiedni zarówno dla osób początkujących, jak i trenujących już od dłuższego czasu. Każdy uczestnik może dopasować wersję ćwiczeń adekwatnie do swoich możliwości – tak, aby było efektywnie, ale bez ryzyka nadwyrężenia organizmu. Zachęcamy do zapisów – pracuj pod okiem naszego trenera na zajęciach Interwał + brzuch!

Do zobaczenia!