Edyta Grębska 

Trener personalny Pilates, instruktor fitness, trener zajęć prozdrowotnych. 

W naszym klubie prowadzi zajęcia Zdrowy kręgosłup, Pilates oraz Stretching.

Edyta z wykształcenia jest magistrem Ochrony środowiska oraz specjalistką Bezpieczeństwa i higieny pracy. Postanowiła jednak w życiu robić to, co sprawia jej największą radość, dlatego z ogromną satysfakcją ukończyła następujące kursy:

  • Instruktor fitness, Pilates;

  • Trener personalny Pilates;

  • Instruktor Zdrowy kręgosłup.

Edyta specjalizuje się w treningach prozdrowotnych, medycznych i rehabilitacyjnych. Na treningach uświadamia i pokazuje, że trening to zdrowie, relaks, dobre samopoczucie i sposób na lepsze życie. Aktywność jest jej zdaniem lekiem na wszystko, a szczupła i wysportowana sylwetka to dodatek, co potwierdzają uczestnicy zajęć. 

Instruktorka chętnie dzieli się z podopiecznymi swoją wiedzą i podchodzi do zajęć z pasją i zaangażowaniem. Podczas każdej lekcji kładzie duży nacisk na wzmocnienie stabilizacji centralnej oraz mięśni posturalnych, poprawiających postawę ciała. W naszym klubie prowadzi zajęcia Pilates, Zdrowy  kręgosłup oraz Stretching. 

Edyta jest fanką zdrowego, holistycznego podejścia do diety, fitnessu i życia. Nie daje się zwariować i uważa, że najważniejsza jest równowaga – we wszystkim. Kocha słońce i czekoladę, nie liczy kalorii, żyje w kontakcie z naturą. Namawia do odpoczynku i sprawiania sobie przyjemności. W wolnych chwilach czyta, wędruje po górach, morsuje i chodzi boso po trawie. Sprawdź aktualny grafik zajęcia fitness Głogów i razem z Edytą pracuj nad swoją sylwetką i lepszym samopoczuciem!