KARTY BENEFIT SYSTEMS I MEDICOVER SPORT

W Fitness&Squash Complex Głogów honorujemy karty od Benefit Systems oraz MEDICOVER SPORT. Na jakich zasadach? Czy każda karta daje takie same możliwości? Oto najważniejsze informacje!

MULTISPORT PLUS

MultiSport PLUS to karta będących elementem programu Benefit Systems. Proponowana jest pracownikom i ich bliskim przez firmy, które stawiają na zdrowie i samopoczucie swoich zatrudnionych. Jesteś już szczęśliwym posiadaczem karty lub masz możliwość skorzystania z niej? W takim razie zachęcamy do wizyty w Fitness&Squash Complex. Honorujemy u nas kartę MultiSport PLUS – wystarczy, że po wejściu okażesz ją w recepcji wraz z dokumentem potwierdzającym tożsamość. Dzięki temu możesz bez ograniczeń korzystać z szerokiej oferty zajęć fitness oraz bogato wyposażonej siłowni i strefy funkcjonalnej. Ponadto proponujemy rabat -15zł na wynajęcie kortu do gry w squasha. Co jeszcze zyskujesz? Bezpłatny plan treningowy, dostosowany do Twojego poziomu zaawansowania! Zrób dobry uczynek dla swojego zdrowia – rusz się z fotela i odwiedź nas, korzystając z karty! Masz pytania? Z chęcią na nie odpowiemy! Wystarczy, że skontaktujesz się z recepcją klubu – 883 079 079! Do zobaczenia!

MULTISPORT CLASSIC

MultiSport Classic jest jednym z rodzajów oferowanych przez program Benefit Systems kart sportowych. Program ma na celu propagowanie aktywności fizycznej wśród pracowników firm oraz ich bliskich. Jeśli w Twoim zakładzie masz możliwość skorzystania z oferty – zachęcamy do wizyty w naszym klubie! Wystarczy, że po wejściu okażesz na recepcji ważną kartę MultiSport Classic oraz swój dowód osobisty albo inny dokument potwierdzający tożsamość. Dzięki temu, bez dodatkowych opłat i formalności, raz dziennie możesz uczestniczyć w zajęciach fitness i korzystać z siłowni i strefy funkcjonalnej bez limitów czasowych! Z tego typu kartą zyskujesz również rabat -15zł na wynajem kortu do gry w squasha! Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą zajęć grupowych, a także skorzystania z bezpłatnych planów treningowych dla klubowiczów o różnym stopniu zaawansowania w treningach. Masz pytania? Skontaktuj się z recepcją klubu – 883 079 079! Do zobaczenia! 

MULTIACTIVE

Program Benefit Systems to nowoczesna forma aktywizacji sportowej pracowników firm oraz ich bliskich. MultiActive jest jedną z kart, którą wielu pracodawców oferuje swoim zatrudnionym. Uprawnia ona do korzystania z różnych form aktywności – także w Fitness&Squash Complex Głogów! Przyjdź do naszego klubu, okaż kartę oraz dokument potwierdzający Twoją tożsamość i skorzystaj z naszej oferty. Zachęcamy do nieodpłatnego korzystania z zajęć fitness, siłowni oraz sali funkcjonalnej. Posiadając kartę MultiActive możesz odwiedzać nas tak często, jak pozwala Ci limit wejść na karcie, jednak nie częściej aniżeli raz dziennie. Możesz u nas zrealizować swój własny trening, skorzystać z bezpłatnych planów treningowych albo uczestniczyć w zajęciach grupowych, których w naszej ofercie nie brakuje. Z kartą MultiActive zyskujesz także rabat w wysokości 15zł na wynajęcie kortu do gry w squasha! Regularna aktywność sportowa przełoży się na Twoje zdrowie i samopoczucie, dlatego nie wahaj się – odwiedź nas czym prędzej! Masz pytania? W takim razie skontaktuj się z recepcją klubu, a chętnie pomożemy  – 883 079 079! Do zobaczenia!

MULTISPORT SENIOR

Program Benefit Systems ma na celu zaktywizowanie pracowników oraz bliskie im osoby. Właśnie dlatego w ofercie dostępna jest propozycja MultiSport Senior, dedykowana osobom starszym. Na czym polega? Jest to karta przeznaczona specjalnie dla osób powyżej 60 roku życia i wydawana osobom, które mają już jedną z kart Programu MultiSport typu "Pracownik". Tak więc można ją wziąć dodatkowo dla bliskich – np. rodziców lub dziadków. Dzięki temu będą oni mogli skorzystać z oferty naszego klubu każdego dnia do godziny 16. bez żadnych dodatkowych opłat. Wystarczy okazać kartę MultiSport Senior oraz dokument tożsamości po wejściu do klubu, by już po chwili móc w pełni cieszyć się dostępnymi możliwościami. Wśród nich bogato wyposażona siłownia, która sprzyja utrzymaniu stawów w dobrej kondycji i ogólnej poprawie sprawności, a także liczne zajęcia fitness, jak najbardziej odpowiednie dla seniorów – np. Zdrowy kręgosłup czy Pilates. U nas każdy czuje się dobrze, bez względu na wiek czy zaawansowanie w treningach. Zachęcamy więc do skorzystania z oferty MultiSport Senior w Fitness&Squash Complex Głogów!

MULTISPORT KIDS

Program Benefit Systems skierowany jest do pracodawców, którzy dbają o zdrowie pracowników oraz ich bliskich. Wśród propozycji jedną z opcji jest karta MultiSport Kids, odpowiednia dla dzieci pracowników do ukończenia przez nie 15. roku życia. Ćwiczenia pozytywnie wpływają na kondycję fizyczną, poprawiają pracę mózgu i korzystnie oddziałują na nastrój. Jeśli więc Twoja pociecha ma możliwość korzystania z tego udogodnienia, zachęcamy do wizyty w naszym klubie! Po wejściu należy okazać ważną kartę MultiSport Kids oraz dokument tożsamości (np. legitymację szkolną, dowód osobisty). Na tej podstawie dziecko może korzystać z dostępnych w naszej ofercie zajęć fitness oraz zajęć tanecznych bez żadnych dodatkowych opłat. Gwarantujemy moc zabawy i świetne nastroje! Co więcej, to także dla Ciebie okazja, by mieć chwilę na własną aktywność na siłowni lub spędzenie czasu z dzieckiem na wspólnych zajęciach fitness!

MEDICOVER SPORT

MEDICOVER SPORT to kolejny program, który został opracowany z myślą o poprawie aktywności wśród pracowników firm. Jeśli Twój pracodawca oferuje możliwość uczestnictwa w nim, warto to uczynić. Będąc członkiem programu MEDICOVER SPORT, możesz bez dodatkowych opłat korzystać z udogodnień w naszym klubie, takich jak siłownia bez limitów czasowych czy zajęcia fitness. Ponadto w Fitness&Squash Complex zyskasz 15zł rabatu na wynajem kortu do gry w squasha oraz bezpłatny dostęp do zajęć grupowych dla dzieci – fitness oraz tanecznych. Wejścia do klubu odbywają się w oparciu o SMS-ową komunikację. Wysyłasz dostępny w naszej recepcji kod do obsługi MEDICOVER SPORT, a następnie my otrzymujemy wiadomość, która uprawnia Cię do wejścia na siłownię, zajęcia lub do skorzystania z rabatu na squasha. Pracuj razem z nami nad swoją sylwetką, zdrowiem oraz samopoczuciem. MEDICOVER SPORT to świetny powód ku temu, by wkroczyć do świata fitnessu! Zachęcamy do zapisów na zajęcia fitness z wyprzedzeniem w naszej recepcji, telefonicznie lub na stronie klubu, dzięki czemu zyskasz pewność, że nie zabraknie dla Ciebie miejsca na sali. Zapraszamy!