ABT GŁOGÓW

ABT to trening opierający się na ćwiczeniach wzmacniających brzuch, uda i pośladki. Partie te uznawane są za kłopotliwe – to tam najczęściej pojawiają się fałdki tłuszczu, cellulitis i rozstępy. Odpowiednie ćwiczenia mogą pomóc się ich pozbyć. Taki właśnie cel ma trening ABT. Jest to trening o średniej intensywności, który ćwiczy kolejno poszczególne partie i wzmacnia mięśnie. Stanowi połączenie cardio, mającego na celu utratę tkanki tłuszczowej oraz treningu siłowego, który buduje mięśnie, ujędrnia ciało i dodaje sił witalnych. 

Jakie są efekty uczestnictwa w zajęciach ABT?

  • Wymodelowanie sylwetki

  • Poprawa kondycji

  • Wzmocnienie dolnych partii ciała

  • Redukcja cellulitu

  • Lepsza stabilizacja ciała (dzięki silnym mięśniom core)

  • Poprawa koordynacji ruchowej

  • Smukłe uda i jędrne pośladki

  • Poprawa samopoczucia, zadowolenie ze swojego ciała i osiągniętych rezultatów!

Jak wyglądają zajęcia ABT w Fitness&Squash Complex?

Zajęcia ABT prowadzone są przez wykwalifikowanego trenera fitness, który opracowuje program tak, aby odpowiednio wzmocnić newralgiczne części ciała, a jednocześnie spalić sporo kalorii. Musisz bowiem pamiętać, że nawet najintensywniej ćwiczone mięśnie brzucha nie będą widoczne, jeśli nie zredukuje się tkanki tłuszczowej.

Przed zajęciami miejsce ma rozgrzewka, która przygotowuje organizm do wysiłku. Następnie odbywa się część właściwa zajęć, realizowana w rytm energetycznych brzmień, które nadają tempa ćwiczeniom i wprowadzają przyjemną atmosferę. Instruktor pokazuje prawidłową technikę oraz koryguje ewentualne błędy. Istotne jest bowiem skrupulatne wykonywanie ćwiczeń i napinanie mięśni – dzięki temu osiągniesz pożądane efekty. Na zakończenie treningu ABT odbywa się stretching. Wówczas rozciągniesz i rozmasujesz swoje mięśnie, redukując ryzyko wystąpienia DOMS (zespołu opóźnionego bólu mięśniowego). 

Dla kogo polecane są zajęcia ABT?

Ćwiczenia ABT doskonale sprawdzają się u kobiet, które chcą wysmuklić swoją sylwetkę, zyskać jędrne pośladki, wąską talię i szczupłe uda. Niemniej polecamy udział w zajęciach również mężczyznom, którzy na co dzień chętnie pracują nad swoją muskulaturą górnych partii, a nie specjalnie lubią pracować nad „dołem”. Łącząc jedno i drugie, można osiągnąć naprawdę imponujące efekty.

Poziom ćwiczeń jest odpowiedni zarówno dla osób początkujących, jak i trenujących już od dłuższego czasu. Możesz bowiem wybrać wersję ćwiczeń dostosowaną do swoich możliwości, by odnotować efekt, ale jednak nie nadwyrężyć organizmu. Zachęcamy do zapisów – pracuj pod okiem naszego trenera na zajęciach ABT Głogów! Do zobaczenia!

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek -  07:00 - 22:00
Sobota - 09:00 - 18:00
Niedziela - Nieczynne

Adres:

Fitness & Squash Complex 
Ul. Rzemieślnicza 12
67-200 Głogów

Kontakt:

Recepcja klubu - 883079079

fscomplexrecepcja@gmail.com

© 2020 Fitness & Squash Complex Głogów